systema-ohlazdeniya-dvigatelya.jpg

РЕМОНТ СИСТЕМ ОХОЛОДЖЕННЯ

Система охолодження призначена для того, щоб забезпечувати нормальний тепловий режим роботи двигуна при різних умовах. Адже надійність і економія роботи двигуна залежить від ступеня технічного стану системи охолодження. Для того, щоб забезпечити нормальну роботу двигуна потрібно, щоб температура рідини, яка охолоджує систему, перебувала в певних межах. Ремонт системи охолодження потрібно в тому випадку, коли постійно виникає перегрів або переохолодження охолоджуючої рідини, при зменшенні її рівня в результаті витоку, при зростанні шуму працюючого рідинного насоса. Щоб не довелося проводити ремонт системи охолодження, потрібно не тільки стежити за температурним режимом, а й при періодичному технічному обслуговуванні доливати рідину до потрібного рівня. Рідину необхідно вибирати, враховуючи рекомендації виробників свого автомобіля. Якщо її не правильно підібрати, то це може привести до серйозної поломки і дорогому ремонту системи охолодження.

Важливо пам'ятати і про старіння системи охолодження, з яким вона піддається з плином часу. Зношеність і поганий її стан можуть привести до корозійності багатьох деталей.

У разі витоку охолоджуючої рідини з системи, найкраще відразу звернутися в автосервіс для усунення несправності. Адже від цього залежить стан самого двигуна. У тому випадку, коли система охолодження двигуна працює не ефективно, краще за все провести діагностику автомобіля, після якої буде зрозуміло - потрібне проведення ремонту чи ні. Щоб не довелося робити дорогий ремонт системи охолодження, потрібно через певний період часу міняти охолоджуючу рідину. В основному змінюють рідину тоді, коли вона набуває жовтуватий колір. Необхідно пам'ятати, що заливати воду в систему охолодження двигуна можна тільки в крайньому випадку і тільки підготовлену воду. Вода, що містить безліч солей, призводить до утворення накипу на стінках системи охолодження, що може стати серйозною причиною перегріву двигуна.

Пошук та усунення несправностей або ремонт системи охолодження і її частин фахівці нашого автоцентру виконають на високому професійному рівні з використанням високоякісних запчастин і матеріалів.