fuel-system-repair.jpg

РЕМОНТ ПАЛИВНИХ СИСТЕМ

Якість палива, яке заливається в бак автомобіля на багатьох АЗС часто залишає бажати кращого, проте автовласник на око на заправці навряд чи зможе визначити якість бензину, тому заправка на різних, часом випадкових, АЗС - можливий шлях до ремонту паливних систем автомобіля, часом дуже дорогих.

При заправці машини паливом сумнівної якості з великою кількістю домішок, а то і просто сумішшю різних сортів бензину від 80-го до 98-го, відбувається погіршення технічних і експлуатаційних показників, що виникають через забруднення паливної апаратури.

 

Найгостріше на подібну експлуатацію реагують інжекторні двигуни. Через засмічення різними домішками і смолами паливних форсунок різко знижується їх продуктивність і погіршується розпорошення палива форсункою, форсунка починає подавати збагачену суміш, що веде до збільшення CH і CO, підвищеної витрати палива, підвищується температура двигуна і посилюється детонація, що в підсумку призводить до швидкого зносу двигуна. Неякісне паливо веде також до засмічення регулятора тиску палива, тим самим збільшуючи тиск палива, що підводиться до форсунок і підвищена витрата палива.

Грамотна і своєчасна діагностика несправностей паливних систем і усунення неполадок - запорука якісної і тривалої роботи двигуна автомобіля. При цьому щорічна діагностика потрібно будь-якому двигуну, з будь-яким видом паливної системи, як то карбюратор, інжектор, моновприск або форсунки з комп'ютерним управлінням.

Паливні системи сучасних автомобілів - дуже складні пристрої, багато хто з яких мають електронне управління, тому фахівці-мотористи настійно рекомендують проводити діагностику, очистку та ремонт паливних систем в умовах обладнаного автосервісу.

Наш автоцентр має все необхідне обладнанням для ремонту і настройки різних паливних систем.

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890