transport-service-centers-and-checkup-wh

3D РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

C перебігом часу заводські регулювання кутів сходження-розвалу коліс автомобіля порушуються. Це відбувається внаслідок природного зносу вузлів підвіски і деталей рульового управління, що супроводжується зміною початкових розмірів і збільшенням люфтів в з'єднаннях.

 

Тому рекомендується через кожні 15000 км пробігу проводити перевірку кутів установки коліс і при необхідності виконувати їх регулювання. Як результат, це сприяє поліпшенню керованості і стійкості автомобіля на дорозі, зменшує навантаження на елементи підвіски і рульового управління, знижує знос протектора шин.

 

Правильне регулювання кутів установки коліс, іменоване «розвал-сходження» зробить хід вашого автомобіля більш плавним і м'яким, дозволить заощадити паливо, продовжить термін служби покришок і в найпотрібніший момент дозволить уникнути аварійних ситуацій - адже завдяки правильному «взуттю» і високоточним регулюванням Ваше авто буде впевнено вести себе на дорозі!

Автоцентр "American Auto Club" пропонує своїм клієнтам послугу розвал-сходження, який проводиться на високоточному стенді Hofmann 3D lift, а фахівці найвищого рівня виконають регулювання підвіски належним чином, щоб Ваш автомомбіль комфортно почував себе на будь-якому дорожньому покритті.