shinomontazh-i-balansirovka__faq.jpg

ШИНОМОНТАЖ І БАЛАНСУВАННЯ КОЛЕС

ШИНОМОНТАЖ И БАЛАНСИРОВКА

Шини - один з найважливіших елементів автомобіля, від характеристик і стану якого залежить керованість, і, як і наслідок, безпека водія і пасажирів. Особливої важливості набуває відповідність шин тих умов в яких вони експлуатуються.

Ми пропонуємо Вам скористатися комплексом шиномонтажних послуг в нашому автоцентрі. У нас в наявності
сучасні італійські шиномонтажні і балансувальні верстати.

РЕМОНТ І ПРОКАТКА ДИСКІВ

      У нашому автоцентрі всі роботи по ремонту дисків в Києві виконуються добре навченими фахівцями, здатними кваліфіковано виробляти правку дисків (прокат дисків) будь-якої складності. Звернувшись до нас, ви заощадите як час, так і гроші.


      Ремонт дисків (прокатка або правка литих дисків) - одна з найбільш затребуваних послуг в сфері технічного обслуговування автомобілів. В процесі експлуатації на дисках виникають пошкодження. Колісні диски на неякісних дорожніх покриттях можуть погнутися. Звичайно, можна замінити весь комплект, але набагато вигідніше провести ремонт дисків. На жаль, дороги далекі від ідеалу, тому подібні роботи потрібні автовласникам досить часто.

ШИНОРЕМОНТ

     Фірма Тіп-Топ поставляє матеріали для ремонту шин всіх типів і розмірів. Для виконання ремонтів фірмою поставляються наступні витратні матеріали: джгути, грибки, пластирі радіальні і діагональні з кордовим посиленням і без нього для вантажних і легкових автопокришок, клеї, розчини, знежирювачах, ущільнювачі, шиномонтажні пасти, тальки, сира гума і багато іншого.