most.jpg

РЕМОНТ МОСТІВ ТА РОЗДАТКОВИХ КОРОБОК

У більшості випадків причиною виходу з ладу редукторів мостів і їх елементів є несвоєчасне або неякісне їх обслуговування. Недостатня кількість масла в картері моста, або невідповідність специфікації масла рекомендованої виробником автомобіля, напевно призведе до підвищеного зносу елементів моста і в кінцевому підсумку, до виходу агрегату з ладу. Також, однією з найпоширеніших причин виникнення дефектів є потрапляння води в корпус редуктора внаслідок подолання автомобілем водних перешкод і / або несправності сапуна моста.

Незважаючи на гадану простоту конструкції редуктора моста його ремонт є однією з найбільш високотехнологічних операцій в Автотехобслуговування. Далеко не всі техцентри, включаючи і техцентри офіційних дилерів, беруться за виконання робіт по ремонту ведучих мостів, адже для якісного виконання таких робіт потрібні не тільки вузькоспеціальні знання і досвід, але також і дорогі спец і вимірювальний інструмент.

 

На нашому автоцентрі "PSE Service" ми змогли зібрати в одному місці як висококласних фахівців, так і всі необхідні їм пристосування і інструменти. Роботи виконуються із застосуванням оригінальних автозапчастин, що дозволяє дати гарантію на виконані роботи 1 рік.