11798img1.jpg

РЕМОНТ ДВИГУНА

Двигун- це серце автомобіля, але, на жаль, термін його служби не нескінченний. Справний стан двигуна сприятливо впливає на зручність експлуатації машини і забезпечує комфорт під час поїздки на ній.

Так, тільки-но зійшовший з конвеєра і встановлений в автомобіль двигун, дає можливість забути про підвищений шум, про різний стук під час руху, про поганий пуск.

 

Однак не кожен автовласник знає, що при ретельному догляді можна продовжити термін служби будь-якої деталі машини, що дозволить заощадити час, сили і засоби, а також допоможе зберегти здоров'я і навіть життя водія і пасажирів.

 

Тому рекомендується уважно стежити за роботою автомобільного двигуна, тому що своєчасне виявлення неполадок та їх усунення дасть можливість зберегти автомобіль в справному стані.

Кваліфікований ремонт двигуна автомобіля не тільки дозволяє уникнути різних ДТП, але і економить матеріальні кошти на витратні матеріали, зокрема на масло. Причому чим раніше будуть виявлені неполадки в роботі двигуна автомобіля, тим нижче буде вартість його ремонту. Тому бажано систематично звертатися до фахівців, якими грамотно і оперативно можуть бути зроблені діагностика, ремонт і обслуговування двигуна.

Фахівці нашої компанії виконають висококваліфікований ремонт двигунів будь-якої складності. Оригінальні та якісні автозапчастини дозволять експлуатувати відремонтований двигун досить довго.

Термін виконання ремонту двигуна залежить від типу і ступеня пошкодження і зазвичай становить від 3 до 10 днів.