пневмопідвіска ARNOTT


З початку серпня 2013 року АВТОЦЕНТР "PSE service" є авторизованим центром по установці систем підвіски компанії ARNOTT.

 

Згідно підписаним з офіційним представником ARNOTT в Україні компанією DELCO UKRAINE контрактом, наш АВТОЦЕНТР є авторизованим центром по установці і заміні систем пневмопідвіски.

 

Фахівці нашого сервісного центру професійно встановлять необхідні сервісні комплекти на Ваш автомобіль. Гарантія на всі виконані роботи 1 рік. Гарантія на встановлене обладнання 6 місяців.

Першочерговим завданням компанії ARNOTT є задоволення потреб клієнта.

Будучи авторитетним і одним з провідних світових виробників пневматичних підвісок і допоміжного обладнання компанія Arnott невпинно працює над поліпшенням якості продукції та розширення асортименту, забезпечуючи при цьому безпрецедентну підтримку своїх клієнтів і сервісне обслуговування.


До переваг пневматичних підвісок компанії ARNOTT можна віднести:

  • розробка і виробництво тільки в США

  • використання високоякісних матеріалів

  • наявність на складах своїх предствителей в регіонах

  • якісна і професійна установка

  • дешевше від 50% до 80% ніж оригінальне обладнання.

Arnott inc. розробляє і виробляє гідну заміну компонентів пневматичної підвіски і комплекти для автомобілів класу люкс і позашляховиків в тому числі:

Audi, Bentley, BMW, Hummer, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Jaguar, Porsche, Saab, Форд / Lincoln / Mercury, GM моделей .

 

Arnott дивиться в майбутнє і використовує нові технології у виробництві, в розподільних центрах по всьому світу і звичайно впроваджує нові інноваційні продукти. Серед новинок, останнім часом випустили комплекти підвіски для 2007-11 Mercedes SL-Class, стандартні і спортивні передні стійки для Audi A8 2004-10 і 2003-08 Bentley Continental GT. Arnott також розробив нові передні стійки для 2005-09 Range Rover LR3 і нових модернізірованниt задніt пружінs для 2003-09 Mercedes E і CLS-класу.

footer-logo.gif