xodovaja-chast-avto.jpg

РЕМОНТ ХОДОВОЇ

Ходова частина автомобіля, в силу своїх конструкційних особливостей, найбільш схильна до зносу, тому ремонт ходової є найбільш затребуваною ремонтної роботою.

 

Від стану ходової частини залежить стан автомобіля на дорозі, його стійкість, контроль і керованість, а, отже, безпеку. У зв'язку з цим, постійний огляд та ремонт ходової частини, в разі виявлення несправності, необхідно проводити регулярно, щоб забезпечити стабільну роботу механізму. Огляд ходової рекомендується проводити один раз на кожні 10 тис. Кілометрів пробігу.

Ремонт ходової проводиться після повної діагностики стану підвіски. Після цієї операції майстер визначає характер робіт, необхідних для відновлення стабільної роботи ходової, погоджує їх проведення з клієнтом.

Ремонт ходової частини проводиться з використанням оригінальних деталей перевірених виробників. Використання тих чи інших запчастин завжди узгоджується з клієнтом.

Ремонт ходової виконується з використанням спеціалізованого інструменту, що дозволяє дотримати всі особливості технології і забезпечити високоякісне відновлення ходової частини.