ya3bv3ecivb2.jpg

Ремонт, заміна, реставрація, відновлення кульових опор

У ремонтних роботах особливе місце займає реставрація кульових опор - усунення вільного ходу кульового пальця, щодо корпусу опори. Кульовий палець, у всіх випадках, починає «люфтіть» через те, що полімерний вкладиш дає усадку, наслідком чого є вихід кульової з ладу, в більшості випадків разом з важелем, після чого потрібна реставрація кульових опор, заміна кульової опори.

Послуга реставрація кульових опор Київ, яку ми надаємо, проводиться за особливою технологією, в якій застосовується капролон. Всі кульові опори, незалежно від виробника, мають невеликий повітряний зазор (від 3 до 8 міліметрів), який зменшує термін експлуатації цього вузла. Виробники пояснюють наявність цього дефекту особливостями технології складання. Відновлення кульових опор передбачає усунення цього дефекту, який сприяє передчасному порушенню в роботі виробу.

Відновлення кульових опор Київ відбувається за допомогою особливо міцного полімеру - поліаміду Б6, або капролона. Поліамід, який активно використовується в операції ремонт кульових опор, широко застосовується у виробництві машин, верстатів, в металургійній промисловості. Відновлення кульових опор Київ із застосуванням капролона полягає в заповненні зазору кульової опори і, як наслідок, усунення неприємного дефекту, закладеного виробником з метою заробити на покупцях. Важливою особливістю капролона є більш легкий вага, в порівнянні зі сталевими і бронзовими виробами, що збільшує термін пробігу в проміжку між ремонтами в 2 рази.

Заміна кульових опор Київ за допомогою капролона виправдана унікальними властивостями цього матеріалу, а саме: низьким коефіцієнтом тертя по металу, а також високою стійкістю до зносу. Крім того, капролон, який використовується в операції ремонт кульових опор, призначений для використання в агресивному середовищі.

Капролон використовується для установки в вузли обертання підшипників, замість бронзових деталей, що дає повну гарантію ефективності послуги заміна кульової опори.

Ремонт кульових опор із застосуванням капролона набагато простіше і дешевше заміни всього вузла. Таким чином, ви отримуєте гарантію того, що кульова опора прослужить вам набагато довше, за більш низьку ціну.

Остаточна вартість послуги ремонт кульових опор Київ залежить від складності робіт, що проводяться і формується на основі повного огляду.